ГЕОГРАФИ ГРАБЕ КА ВРХУ ЕВРОПЕ

На Националној географској олимпијади, одржаној 15. маја 2021. године у Београду, учествовало је 16 ученика наше школе. Наталија Николић, ученица трећег разреда, такмичење је завршила на запаженом трећем месту, а Лазар Танасковић, ученик трећег разреда и Михаило Томић, ученик четвртог разреда, освојили су прво место и тиме стекли право да постану део олимпијског тима који ће бранити боје Србије на Европској географској олимпијади.
Важно је истаћи да у олимпијски тим улазе свега четири ученика из целе Србије и да наши ученици чине половину ове екипе. Са великим поносом и задовољством честитамо ученицима и њиховој менторки Душици Лазовић и желимо им пуно успеха на даљем такмичењу. Осталим учесницима Националне географске олимпијаде желимо више среће следеће године.