СРБИСТИ УТАБАНИМ СТАЗАМА ИДУ КА УСПЕХУ

Наши гимназијалци су, после једногодишње паузе, поново постигли очекивани успех на такмичењима из српског језика.

На Окружном такмичењу из књижевности ,,Књижевна олимпијада“  Ана Радовановић, ученица четвртог разреда и Татјана Томовић, ученица трећег разреда, освојиле су треће место и пласирале се на Републичко такмичење које ће се одржати у Београду, 23. маја 2021. године. Честитамо ученицама и њиховим менторкама Гордани Јовановић и Наташи Николић и желимо им пуно среће.
Окружно такмичење из српског језика и језичке културе одржано је у нашој школи 16. маја 2021. године. Наши гимназијалци су и овога пута показали завидно знање. Петар Боровњак, ученик четвртог разреда, освојио је прво место, а Марко Игрутиновић, ученик четвртог разреда, Јасмина Царевић, ученица трећег разреда, Емилија Нешковић, ученица трећег разреда, Ненад Мрдаковић, ученик четвртог разреда и Софија Савић, ученица четвртог разреда, освојили су друго место. Веома смо поносни зато што ће наша школа имати чак шест представника на Републичком такмичењу које ће се одржати у Београду, 30. маја 2021. године. Све честитке ученицима и њиховим менторкама Гордани Јовановић, Наташи Николић и Биљани Пауновић и пуно среће на предстојећем такмичењу.