ВЕЛИКИ УСПЕХ ГИМНАЗИЈАЛАЦА

На Окружном такмичењу из страних језика, одржаном у Чачку, у недељу, 9. маја 2021. године, наши ученици су постигли велики успех.
Из енглеског језика, у специјалној категорији, на Републичко такмичење пласирали су се: Михаило Божовић, Велимир Јовашевић и Ђурђа Никић. Из италијанског језика даље су прошли Ђурђа Никић и Петар Боровњак. Са великим задовољством и поносом честитамо свима, а нарочито Ђурђи која је постигла изузетан успех пласиравиши се на Републичко такмичење из оба језика.
 На нашу велику жалост, иако су такмичења из енглеског и других страних језика раздвојена на нижим нивоима, због организационих проблема Ђурђа на Републичком такмичењу неће добити прилику да покаже знање из оба језика, већ ће морати да одабере један. Још једном желимо пуно среће нашим ученицима и њиховим менторкама Драгани Стефановић и Марији Вељић.