Uspeh naših učenika na Nacionalnom finalu Poslovni izazov 2018.

Na nacionalnom finalu takmičenja Poslovni izazov održanom 19. i 20. februara 2018. godine u Beogradu okupilo se 60 učenika iz 44 srednje škole iz cele Srbije koji su pobedili na regionalnim takmičenjima realizovanim u novembru i decembru prošle godine.

Našu školu predstavljali su učenici: Stevan Adžić, Mila Dimitrijević i Ksenija Đurković koji su se plasirali na ovo učešće. Učenik Sevan Adžić je sa svojim timom osvojio 2. mesto a učenica Ksenija Đurković je sa svojim timom osvojila 3. mesto, i time su se plasirali za učešće na takmičenju Poslovni izazov Zapadnog Balkana.

Čestitke učenicima na postignutom uspehu i želimo im puno uspeha u neredom takmičenju!

Proizvodnja i prodaja ručno rađenih glinenih posuda koje “izvlače” suvišne masti iz jela i omogućavaju zdraviji obrok,…

Posted by Dostignuća Mladih u Srbiji/Junior Achievement in Serbia on petak 23. februar 2018.

 

Ostavite odgovor