Plasman na republičko takmičenje iz geografije

Na regionalnom takmičenju iz geografije koje je održano 10. marta 2018. godine u prostorijama Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, učestvovalo je 344 učenika srednjih škola iz čitave Srbije.

Našu školu predstavljalo je 14 učenika od kojih se 9 učenika plasiralo na sledeći nivo takmičenja. Svi su bili u rangu trećeg mesta. Na Republičko takmičenje plasirali su se sledeći učenici: Anđela Damnjanović III/2, Nemanja Antonić III/2, Magdalena Obradović II/1, Luka Petrović I/1, Marko Igrutinović I/2, Mina Hadžić II/1, Aleksandra Sretenović III/3, Aleksandar Ćirić II/2 i Luka Talović III/2.  Na takmičenju su učestvovali i učenici: Vukašin Milosavljević III/2, Nemanja Gogić II/4, Tamara Radovanović I/2, Marija Simonović II/4 i Nenad Mrdaković I/2.