Запратите нас на фејсбуку

Cover for Gimnazija „Takovski ustanak“
1,617
Gimnazija „Takovski ustanak“

Gimnazija „Takovski ustanak“

Званична страница

❗️UPDATE❗️ CRNA JE NAŠLA DOM! HVALA DIVNOJ VIKTORIJI MARIJANOVIĆ KOJA JE CRNU ČUVALA ZA VIKEND I KOJA BRINE O NJOJ I U ŠKOLI. A VEEEELIKO HVALA VIKTORIJINOM FANTASTIČNOM DEDI KOJI SE ZALJUBIO U NAŠU CRNU I PRUŽIĆE JOJ DOM. DRUŠTVO ĆE JOJ PRAVITI LABRADORKA LABRA I MAČAK FELIKS. CRNA SE SELI SLEDEĆEG VIKENDA. SREĆNO, CRNAAAA! 🍀🍀❤️#napustenezivotinje#UdomljavanjePasa ... See MoreSee Less
View on Facebook
m.facebook.com/story.php?story_fbid=2664690560357634&id=100004501476990&mibextid=2JQ9oc ... See MoreSee Less
View on Facebook
Svi već znate priču o našoj Crnoj. Crna je obasuta pažnjom i ljubavlju svakodnevno, ali Crna nema dom. Ona je predivan, zdrav pas. Stara je oko godinu dana. Sterilisana je. Biće vakcinisana. Traži najbolje ljude na svetu koji bi je voleli bar onoliko koliko bi ona volela njih. Molim vas, delite jako, najjače, da zbrinemo Crnu! Ako mislite da je Crna pas baš za vas, pišite nam. Ili dođite da je upoznate. Hitno je! ... See MoreSee Less
View on Facebook
🎀 Uspeh naših bivših đaka doživljavamo kao i naš uspeh. 🎀 Sa ponosom objavljujemo da je našoj bivšoj učenici Nastasiji Lazić dodeljena Pohvalnica kao NAJBOLJOJ STUDENTKINJI INTEGRISANIH AKADEMSKIH STUDIJA MEDICINE u školskoj 2022/23. uz neverovatan prosek 10.00 👏 🎀 Želimo joj puno uspeha u nastavku školovanja, a vama, naši dragi đaci, da sledite ovakav primer.Još jednom BRAVO! 👏👏👏#najboljistudent #medicinskifakultet ... See MoreSee Less
View on Facebook
🥇 На Општинском такмичењу у кошарци мушка екипа наше школе освојила је 1. место!👏 Честитамо! ... See MoreSee Less
View on Facebook