Plasman na republičko takmičenje iz geografije

На регионалном такмичењу из географије које је одржано 10. марта 2018. године у просторијама Географског факултета Универзитета у Београду, учествовало je 344 ученика средњих школа из читаве Србије.

Нашу школу представљало је 14 ученика од којих се 9 ученика пласирало на следећи ниво такмичења. Сви су били у рангу трећег места. На Републичко такмичење пласирали су се следећи ученици: Анђела Дамњановић III/2, Немања Антонић III/2, Магдалена Обрадовић II/1, Лука Петровић I/1, Марко Игрутиновић I/2, Мина Хаџић II/1, Александра Сретеновић III/3, Александар Ћирић II/2 и Лука Таловић III/2.  На такмичењу су учествовали и ученици: Вукашин Милосављевић III/2, Немања Гогић II/4, Тамара Радовановић I/2, Марија Симоновић II/4 и Ненад Мрдаковић I/2.