Uspeh naših djaka na republičkoj smotri učeničkih filmova FILMić2018

Učenici naše škole su i ove godine bili uspešni na republičkoj smotri učeničkih filmova FILMić 2018 osvojivši drugu nagradu (tim pod nazivom The A Team koga čine Jana Drobnjak, Marija Simonović, Teodora Matović i Milica Mijatović) i specijalnu nagradu za scenario (tim MAKRNTWRK koga čine Petar Matović, Nemanja Gogić i Mihailo Damnjanović). Tim koji je dobio drugu nagradu, zajedno sa još dva tima učenika, je izabran od strane ZILLION FILM produkcije (direktor Lazar Ristovski) da u periodu od 23-27.6.2018. učestvuje u filmskim radionicama i festivalu Ravno Selo Film Festival, gde će imati zadatak da snime tri kratkometražna filma koja će biti prikazana poslednje večeri festivala. Najbolji tim će biti nagradjen putovanjem. Svi učenici koji su nagradjeni su učenici odeljenja II4. Više o samom takmičenju i rezultatima takmičenja možete pročitati ovde