Veliki uspeh naših učenika na republičkoj smotri kratkog đačkog filma FILMić 2017

Učenice naše skole su ostvarile veliki uspeh na republičkoj smotri kratkog đačkog filma „FILMić 2017“, osvojivši Grand Prix nagradu – nabolji film u svim kategorijama za film „Internet pamti sve“ i specijalnu nagradu za ideju za film „My skin

Nagrada: Grand Prix  Tim: TeoMil  Članovi tima: Glišović Kristina, Lazić Natalija, Janićijević Bojana, Miletić Teodora Mentor tima: Snežana Mijailović

Nagrada: Specijalna nagrada za ideju Tim: Magda Članovi tima: Vukomanović Mina, Marjanović Kristina, Janković Vanja, Draškić Magdalena Mentor tima: Snežana Mijailović

Svake godine, učenici naše škole u okviru gradiva predmeta Računarstvo i informatika za drugi razred, kreiraju kratku formu filma kao projektni zadatak, ali su ove godine imali zadatak i da filmovi budu urađeni u skladu sa propozicijama takmičenja FILMić. Konkurisali smo sa dva filma i oba fima su dobila nagrade.

Pogledajte galeriju slika

 

Pogledajte pobednički film Internet pamti sve

 

Ponosimo se  našim učenicima i čestitamo im na uspehu!