ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

Поштовани родитељи, драга децо,
Нову школску годину почињемо у специфичним условима, али са истом жељом да будемо бољи и да сазнамо више. Ипак, да бисмо били безбедни и остали здрави, морамо да поштујемо извесна правила:
1. Обавезна је дезинфекција обуће и руку. 2. Обавезно је ношење заштитне маске. 3. Непожељно је окупљање у већем броју у школском дворишту. 4. Није дозвољено окупљање у школским ходницима. 5. Пожељно је носити ужину од куће и избегавати излажење из дворишта за време великог одмора. 6. У школски тоалет не улазити у групама. Чекати испред тоалета, на прописаној удаљености и улазити када се испразни кабина. 7. Одржавати хигијену у учионицама и ходницима. 8. Ако мењате учионице, учинити то брзо и уз поштовање прописа.

Будимо пажљиви, штитимо се и штитимо једни друге.

Свима пуно среће у новој школској години!