OBAVEŠTENJE ZA UČENIKE I RODITELJE


Poštovani roditelji, draga deco,
Novu školsku godinu počinjemo u specifičnim uslovima, ali sa istom željom da budemo bolji i da saznamo više. Ipak, da bismo bili bezbedni i ostali zdravi, moramo da poštujemo izvesna pravila:
1. Obavezna je dezinfekcija obuće i ruku. 2. Obavezno je nošenje zaštitne maske. 3. Nepoželjno je okupljanje u većem broju u školskom dvorištu. 4. Nije dozvoljeno okupljanje u školskim hodnicima. 5. Poželjno je nositi užinu od kuće i izbegavati izlaženje iz dvorišta za vreme velikog odmora. 6. U školski toalet ne ulaziti u grupama. Čekati ispred toaleta, na propisanoj udaljenosti i ulaziti kada se isprazni kabina. 7. Održavati higijenu u učionicama i hodnicima. 8. Ako menjate učionice, učiniti to brzo i uz poštovanje propisa.

Budimo pažljivi, štitimo se i štitimo jedni druge. 

Svima puno sreće u novoj školskoj godini!