Čas javnog besedništva učenika četvrtog razreda

У четвртак  27. априла 2017. године  у 12.45, на седмом часу, у Свечаној сали наше гимназије одржан је угледни час ученика четвртог разреда  на тему јавног беседништва пред  аудиторијумом. Четвртаци су пред  ученицима млађих генерација и пред својим  професорима  говорили своје ауторске беседе, као и изабране туђе,  које су им по личном избору биле занимљиве. На различите теме, актуелне за данашње време,  беседили су Лука Јелић, Кристина Марковић, Јован Дмитровић, Данило Вучићевић, Дијана Хегер, Јасмина Јеличић и КристинаМарковић из IV /1, Елвис Поломи, Алекса Ломић и Давид Достанић из IV /2, као и Емилија Филиповић, Милица Здравковић, Емилија Вучићевић, Милан Милановић  и Виктор Нишавић из IV/4.  Час је организовала професорка Гордана Јовановић.