Poslovni izazov 2018.

Regionalno takmičenje Poslovni izazov je jednodnevni događaj u kome predstavnici akademskog i biznis sektora postavljaju pred timove učenika „izazov“- zadatak koji predstavlja neki od njihovih realnih poslovnih problema. 

Dočaravamo vam trenutnu atmosferu sa ovog događaja u kojem učestvuje devet naših učenika raspoređenih u devet različitih timova. Njihov zadatak je da osmisle proizvod ili uslugu koja će odgovoriti na potrebe ljudi u oblasti medicine, sporta, turizma, obrazovanja ili zabave i na taj način olakšati svakodnevno funkcionisanje u dobu koje sa sobom nosi oznaku 4.0 (četvrta industrijska revolucija) koja je nemoguća bez podrške IT tehnologije ( the smart factory, autonomous systems, internet of things, machine learning).

Našim učenicima želimo puno uspeha!