Takmičenje iz engleskog jezika HIPPO 2017

U subotu, 4.marta 2017.godine, u našoj školi je održano takmičenje iz engleskog jezika – 5th International English Language Competition HIPPO 2017. Ovo takmičenje je međunarodnog tipa i organizuje se u tri nivoa u više država istovremeno: Preliminary Round (4.3.2017), Regional semi-finals (1.4.2017) i Final round, Lido di Jesolo Italy (13-14.5.2017). Učenici se takmiče u 5 kategorija, dok je ove godine učestvovalo 20 učenika iz naše škole i iz osnovnih škola iz Gornjeg Milanovca u četiri kategorije (2,3,4,5) Naša škola već nekoliko godina zaredom organizuje ovo takmičenje i učenici postižu zavidne rezultate, plasirajući se u finale takmičenja. Prošle školske godine, Ivezić Luka, učenik naše škole je osvojio drugo mesto u finalu ovog takmičenja. Koordinator HIPPO takmičenja za našu školu je Katarina Ristanović, profesor engleskog jezika.

Više o samom takmičenju možete pročitati na sledećem linku: http://www.hippo-competition.org/