VELIKI USPEH GIMNAZIJALACA

Na Okružnom takmičenju iz stranih jezika, održanom u Čačku, u nedelju, 9. maja 2021. godine, naši učenici su postigli veliki uspeh. 
Iz engleskog jezika, u specijalnoj kategoriji, na Republičko takmičenje plasirali su se: Mihailo Božović, Velimir Jovašević i Đurđa Nikić. Iz italijanskog jezika dalje su prošli Đurđa Nikić i Petar Borovnjak. Sa velikim zadovoljstvom i ponosom čestitamo svima, a naročito Đurđi koja je postigla izuzetan uspeh plasiraviši se na Republičko takmičenje iz oba jezika.
 Na našu veliku žalost, iako su takmičenja iz engleskog i drugih stranih jezika razdvojena na nižim nivoima, zbog organizacionih problema Đurđa na Republičkom takmičenju neće dobiti priliku da pokaže znanje iz oba jezika, već će morati da odabere jedan. Još jednom želimo puno sreće našim učenicima i njihovim mentorkama Dragani Stefanović i Mariji Veljić.